25. května -
2. června 2018

Zahájili jsme předprodej

Máme pro vás skvělou zprávu!

Vstupenky na 22. ročník Prague Fringe jsou už v prodeji!

Festivalový program letos nabízí 35 inscenací z celého světa, tak si včas rezervujte místo v divadle!

Moc nás těší, že letos uvádíme nejvíc inscenací od roku 2019. Máme 35 produkcí a více než 130 představení ze 13 zemí!

Kompletní program najdete zde.

Připravili jsme pro vás neuvěřitelně rozmanitou nabídku – od zábavy pro celou rodinu v podobě bublinové show a psího příběhu až po drag show a hudební bingo! Letos se do Prahy vrací oblíbení herci jako Pip Utton a komediální duo Jon & Ollie, ale také zbrusu nové inscenace od mladých talentovaných umělců a umělkyň, včetně pestré nabídky evropských představení z Polska, Srbska, Itálie a Švédska. Vrací se také naši přátelé z ProEnglish Theatre v Kyjevě.

Vracíme se do oblíbených divadel na Malé Straně, jako jsou Divadlo Inspirace, A Studio Rubín, Muzeum alchymistů a Café Club Míšeňská. Letošní Fringe nabídne také zbrusu nový Charles Bridge Comedy Club, kde se bude hrát stand-up a komedie. Můžete se těšit na návrat oblíbené Malostranské besedy, kde budeme hrát větší produkce. Mezi nimi se představí například japonský taneční soubor Haru, australský tvůrčí kolektiv The Hairy Godmothers a talentovaní mladí herci z Australian Shakespeare Company.

Abychom udrželi ceny vstupenek co nejnižší, zmrazili jsme je na úrovni roku 2022. Nabízíme také oblíbený Prague Fringe Pass, díky němuž ušetříte 20 Kč na každé vstupence a zaplatíte pouze jeden rezervační poplatek za transakci na platformě GoOut. Veškeré podrobnosti o cenách vstupenek najdete zde.

Tak ahoj za měsíc! 

Zpět